Powłoki ceramiczne Poznań

Cena od 1000zł

Powłoki ceramiczne


Cennik

Jeśli zastanawiacie się, czy warto stosować powłoki ceramiczne? Nasza odpowiedź brzmi: Zdecydowanie, tak! W dobie dzisiejszych, miękkich lakierów z bazą wodną zabezpieczenie lakieru jest koniecznością. Wielu klientom trudno jest sobie wyobrazić, jak łatwo porysować lakier i jak szybko podlega on degradacji bez odpowiedniego zabezpieczenia

Ceramiczna
ochrona lakieru


Pierwszą próbą zabezpieczenia lakieru stały się powłoki kwarcowe. Okazało się jednak, że ich wytrzymałość nieznacznie przewyższała działanie twardego wosku klasy premium. Rewolucją na rynku detailingowym okazały się powłoki ceramiczne. W przeciwieństwie do wosku powłoki te zostały stworzone w oparciu o nanotechnologię.

Wysokiej jakości powłoki ceramiczne: zwiększają twardość lakieru, poprawiają wygląd, nadają szklistość i hydrofobowość, a także pogłębiają kolor. Świetnie chronią też przed czynnikami środowiskowymi czy promieniami UV.

Rekomendujemy zastosowanie powłok ceramicznych Carpro, które izolują lakier od brudu i wody, co jest nie tylko kwestią estetyki, ale co najważniejsze – jego ochrony przed kwaśnymi deszczami, promieniami UV, solą drogową. Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym powłoka chroni przed zabrudzeniami błotem i znacznie ułatwia mycie samochodu, które w większości może ograniczyć się do spłukiwania karoserii wodą.

Powłoki ceramiczne Carpro są całkowicie odporne na substancje o kwasowym odczynie, np. ptasie odchody, w przeciwieństwie do fabrycznej warstwy lakieru, która może przez takie substancje zostać po prostu zniszczona. Nasze powłoki nie zmatowieją i nie rozpuszcza się przy kontakcie z ptasimi odchodami, a pozostanie nadal czysty i lśniący.

Powłoki ceramiczne,
które polecamy


Nasze realizacje z wykorzystaniem powłoki ceramicznej

Serdecznie zapraszamy do Suchego Lasu k. Poznania!


Jeśli chcesz okleić swój samochód powłoką ceramiczną, to nie wahaj się i sięgnij po telefon, Obiecujemy zająć się Twoim autem jak swoim własnym. A jak nas odwiedzisz to na miejscu czeka na Ciebie miła, profesjonalna obsługa i świeżo mielona kawa. Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź też naszą usługę oklejania folią ochronną PPF!

Fine Auto
DETAILING


Adres
ul. Szyszkowa 7
62-002 Suchy Las

Zadzwoń:
790477514
501790632
albo napisz do nas e-mail
biuro@fineauto.pl

Godziny otwarcia naszego studia


Poniedziałek-Piątek
10:00 - 18:00

Sobota-Niedziela
Nieczynne

    Wybierz usługę

    Wybierz pasujący Ci termin

    Dodaj plik