Renowacja lakieru

Korekta jednoetapowa / polerowanie: usuwa stosunkowo niewielkie defekty z powłoki lakierniczej, nadaje wysoki połysk i głębie koloru. Dedykowana Klientom którzy systematycznie utrzymują lakier w bardzo dobrej kondycji oraz jako element przygotowawczy pod trwałe powłoki ochronne (woski, kwarc, ceramika). Wybierana również przed sprzedażą pojazdu, ze względu na poprawienie walorów estetycznych pojazdu w stosunkowo krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie finansowym.. Wieloetapowa renowacja lakieru wyceniana jest indywidualnie

Korekta
Lakieru

renowacja lakieru poznań fineauto

To jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Rysy i zmatowienia znikają, lakier znów lśni nieskazitelnym blaskiem. Dzięki polerowaniu usuwamy zarysowania oraz poprawiamy stan wizualny lakieru.
Zarysowania dzielimy na drobne, średnie i głębokie. Większość osób zauważa przede wszystkim rysy głębokie, które są najtrudniejsze do usunięcia. W takich przypadkach musimy użyć specjalistycznych narzędzi. Niestety nawet najlepsze narzędzia nie pomogą, jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Poznaj ceny wybranych pakiektów

Odświeżenie

Jednoetapowa korekta lakieru to idealna propozycja dla samochodów w miarę nowych oraz dla takich, które chcemy przygotować pod sprzedaż.


 
Stopień Korekty
Cena pakietu:

od 1000zł

Korekta

Dwuetapowa korekta pozwoli skutecznie usunąć wszelkie zmatowienia oraz płytkie rysy. Pakiet jest ten zalecany dla samochodów kilkuletnich. Jest to najczęstszy wybór wśród naszych klientów. 

 
Stopień Korekty
Cena pakietu:

od 1500zł

Pełna Korekta

Trzyetapowa renowacja lakieru to proces dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują absolutniej perfekcji w przywróceniu swojego pojazdu do stanu fabryczego. 

 
Stopień Korekty
Cena pakietu:

od 2500zł

renowacja lakieru poznań

Spektakularny efekt

renowacja lakieru poznań

Ralny wzrost wartości pojazdu

Lustrzane odbicie

renowacja lakieru poznań

Wysoki połysk, głęboka i nasycona barwa lakieru

Masz pytania dotyczące usługi lub nie wiesz, który pakiet będzie najlepszy?

Zadwoń lub napisz. Nasz doradca dopasuje idealną usługę do Twoich potrzeb

Zadzwoń

790 477 514

501 790 632

albo napisz email

biuro@fineauto.plGodziny otwarcia naszego studia


Poniedziałek-Piątek
8:00 – 18:00


Sobota-Niedziela
Nieczynne

    Wybierz usługę

    Wybierz pasujący Ci termin

    Dodaj plik